Wydarzenia Duszpasterstwa

Wydarzenia Duszpasterstwa 2 września 2017 wyświetleń: 2216

Żegnamy naszego organistę p. Mirosława Wierzbickiego

Pan Mirosław Wierzbicki towarzyszył grą na organach początkom Duszpasterstwa Polskiego w Dublinie. W 2005 r. grał na Mszach polskich w kościele franciszkanów na Halston Street a następnie w kościele św. Audoen'a przy High Street. Jesteśmy mu wdzięczni za to że systematycznie, pomimo całotygodniowej pracy, przez ponad dekadę wypełniał pięknymi melodiami stare mury polskiego kościoła podczas niedzielnych Mszy św. W dzisiejszą niedzielę pan Mirosław gra ostatni raz jako oficjalny organista przy kościele św. Audoen'a. Zdecydował on wrócić do rodzinnej Warszawy. Życzymy mu Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności w Ojczyźnie.   Dublin, 3 września 2017.

aktualizowano: 2017-09-15