I Komunia Święta

I Komunia Święta 30 listopada -0001 wyświetleń: 11368

I Komunia święta - przygotowanie 2019-2020

Przygotowanie do I Komunii Świętej w Polskim Duszpasterstwie w Dublinie przy kościele św. Audoen'a oparte jest na katechezie rodzinnej. Spotkanie rodziców i dzieci odbywają się od połowy września do maja w odstępie około 3 tygodniowym. Rodzice wraz z dziećmi otrzymują  materiały, z którym należy się zapoznać ze zrozumieniem. Wspólne spotkania  są okazją do podsumowania i utrwalenia wiadomości przekazanych w rodzinie.

Przygotowanie do I komunii świętej to także wspólna, rodzinna modlitwa, uczestniczenie w liturgii, które może mieć miejsce w parafii irlandzkiej lub w kościele Duszpasterstwa Polskiego. Wymagana jest cotygodniowa praktyka uczestniczenia w niedzielnej Eucharystii; jeśli praktyka ta ma miejsce w lokanej parafii irlandzkiej prosimy o zaświadczenie od proboszcza tej parafii

Od niedzieli, 23 czerwca 2019, rozpoczynamy zapisy dzieci na katechezę przygotowującą do I Komunii Świętej. Zapisy, które prosimy składać osobiście w zakrystii, będą trwały do końca sierpnia. Po upłynięciu tego czasu nie będzie możliwości zapisania dziecka na kurs przygotowujący.

mój kontakt: vus@chrystusowcy.pl

w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy

ost. aktualizacja: 2019-06-15

Duszpasterstwo Księży Chrystusowców