Wydarzenia Duszpasterstwa

Wydarzenia Duszpasterstwa 15 sierpnia 2018 wyświetleń: 3868

Msza św. w Phoenix Park 26 sierpnia 2018

Informacja dodana 22.08.18

Osoby które wypełniły formularz zgłoszeniowy na bilety wejściowe na Mszę św. w Phoenix Park do 22 sierpnia przed godz. 18:00, mają zagwarantowane bilety.

Bilety będzie można odebrać w sobotę 25 sierpnia, po Mszy św. o godz. 10:00. Bilety będą wydawane w tym dniu do godz. 16:30 w korytarzu kościoła św. Audoen'a (wejście przez kościół lub drzwiami z prawej strony od frontu).

Bilety będzie można odebrać również w niedzielę o godz. 11:00 - też w korytarzu.

Bilety dają prawo wstępu do sektora czerwonego B: RED ROUTE CITY

Wejście i wyjście: ENTER & EXIT VIA CITY GATE

Wszyscy musimy być w wyznaczonym sektorze przed godz. 14:00.

Przewidywana kolejka do głównej bramy - CITY GATE, 1 godz.

Przewidywane przejście od CITY GATE do sektora RED ROUTE CITY - 1 godz.

Przewidywane przejście od kościoła św. Audoen'a do CITY GATE - ok. 30 min.

Do CITY GATE można przejść indywidualnie lub w grupie sprzed kościoła św. Audoen'a. W niedzielę bilety będą wydawane od 11:00 w korytarzu. Grupa wyruszy sprzed kościoła do CITY GATE o godz. 11:30.

Proszę zapoznać się z informacjami podanymi poniżej.

Ks. Stanisław Hajkowski SChr

Wypełniłem formularz zamówienia biletów na Mszę w Phoenix Park w kościele św. Audoen'a - kiedy otrzymam bilety?

We wtorek 14 sierpnia otrzymałem potwierdzenie że wszystkie osoby które zgłosiły się do uczestniczenia we Mszy św. w Phoenix Park do 14 sierpnia, do godz. 10:00, otrzymają bilety. Sposób dostarczenia biletów zostanie podany w najbliższym czasie.

Jak dojść do Phoenix Park 26 sierpnia?

Spotykamy się 26 sierpnia przed południem (dokładna godzina zostanie podana) przy kościele św. Audoen'a. Do Phoenix Park udamy się pieszo (ok. 35 min. pieszo)

Proszę sprawdzić link na temat środków transportu miejskiego 26 sierpnia
w Dublinie na stronie 'The World Meeting of Families':

Proszę sprawdzić inne informacje dotyczące Mszy św. w Phoenix Park na stronie 'The World Meeting of Families:

Dodatkowe informacje dotyczące biletów i przejścia do Phoenix Park bedą ogłaszane na stronie internetowej Duszpasterstwa Polskiego przy kościele św. Audoen'a.

Ks Stanisław Hajkowski SChr

aktualizowano: 2018-09-01