Aktualności

Aktualności 4 marca 2022 wyświetleń: 1182

pomoc Ukrainie

W imieniu Przełożonego Generalnego, a szczególnie Współbraci z Ukrainy i ich Parafian wyrażam ogromną wdzięczność za hojne materialne wsparcie naszych placówek na Ukrainie oraz uchodźców wojennych, których w ostatnich dniach podejmujemy w naszych domach zakonnych  w Polsce. Otrzymane  środki finansowe na bieżąco wykorzystujemy przekazując je naszym Współbraciom na Ukrainie oraz wspierając inicjatywy mające na celu pomoc uchodźcom

Ks. Marek Grygiel SChr, Ekonom Generalny

aktualizowano: 2022-03-04

Duszpasterstwo Księży Chrystusowców

St. Audoen Church, 14 High Street Dublin 8,
mob: 087 239 32 35
2023 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne