Aktualności 6 września 2014 wyświetleń: 2616

ogłoszenia duszpasterstwa

XXIII Niedziela Okresu Zwykłego

07.09.2014

1. Spotkania Grup duszpasterskich wznowimy od połowy września. Godziny Mszy Świętej sprawowanej w języku polskim bez zmian. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty tylko przed Mszą Świętą, oraz w soboty i niedziele po Mszy św. wieczornej podczas adoracji. W przyszłym tygodniu w biuletynie pojawią się pełne informacje dotyczące spotkań duszpasterskich zaplanowanych na ten rok.

2. Od 14 września rozpoczynamy katechezy przygotowujące do I Komunii świętej. Rodziców zainteresowanych katechezą prosimy o kontakt z ks. Łukaszem.

3.  Pierwsze spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się w piątek 26 września po Mszy św. o godz. 19:00 w salce św. Anny. Kurs będzie trwał 6 miesięcy. Przy zapisie wymagane jest potwierdzenie przynależności do naszego Duszpasterstwa przy kościele Św. Audoen’a lub potwierdzenie od proboszcza parafii w Irlandii gdzie kandydaci odbywają praktyki religijne. Zgłoszenia w Biurze i w zakrystii.

4. Od października rozpoczynamy katechezy dla małych dzieci w wieku od 2,5 – do 6 lat. W prowadzenie Katechez Dobrego Pasterza zaangażowani są Anna i Damian Węglowscy oraz Joanna i Rafał Szczypka. Pierwsze spotkanie informacyjne dla rodziców odbędzie się w niedzielę 5 października po Mszy św. o godz. 12:30.

5.  Dziś po Mszy świętej o godz .12.30 spotkanie Kręgu Żywego Różańca.  Zapraszamy wszystkich członków, a także tych, którzy chcielby podjąć sie tego modlitwenego dzieła

6.  Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas na postprzątanie kościoła, Następne sprzątanie planujemy za dwa tygodnie. Sobota 20 wrzesnia, zaczynamy o 10.00

7.  Motycykliści kończą swój sezeon i zapraszają na pielgrzymkę do Knock, więcej informacji na naszej stronie internetowej.

8. Informujemy o adresie strony duszpasterstwa: www.kosciol-dublin.pl, podobnie i adres mailowy biuro@kosciol-dublin.pl. Stary adres przestanie wkrótce działać.

9. Najbliższy kurs przedmałżeński w naszym duszpasterstwie odbędzie się w listopadzie, wcześniej w październku kurs u oo. Dominikanów.

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o pamięci w modlitwie.

aktualizowano: 2014-09-25