Aktualności 31 maja 2014 wyświetleń: 2646

ogłoszenia parafialne

Wniebowstąpienie Pańskie

1.06.2014

1. Nabożeństwa czerwcowe będą odprawiane każdego dnia po Mszy Świętej wieczornej przy figurze Najświętszego Serca Jezusowego w lewej nawie Kościoła.

2. W wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego w przyszłą sobotę, zapraszamy po Mszy św. wieczornej do modlitewnego czuwania.

3. W przyszłą niedzielę, w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, podczas Mszy św. o godz. 12:30, do Sakramentu Bierzmowania przystąpią w naszym kościele  cztery osoby- prosimy o modlitwę w ich intencji.

4. Tegoroczna pielgrzymka do Knock odbędzie się 14 czerwca. Wyjazd o godz. 7:30 rano, powrót o godz. 21:30. Zapisy z opłatą 20 Euro w zakrystii. Już mamy zapełniony jeden autobus ale przyjmujemy do 4 czerwca zapisy na listę rezerwową.

5. Kurs Przedmałżeński w Duszpasterstwie Polskim przy kościele św. Audoen’s zostanie przeprowadzony 21,22 i 23 czerwca. Zgłoszenia proszę składać droga e-mailową lub osobiście.

6. W niedzielę 1 czerwca spotkanie Kręgu Żywego Różańca, po mszy świętej o godz. 12.30.

7. W dniach od 27.06 do 29.06 Duszpasterstwo Polskie w Irlandii planuje koedukacyjny obóz letni „Wakacyjne spotkania z Bogiem” dla młodzieży od 15-19 lat w ośrodku Clonmacnoise  nad rzeką Shannon na południe od Athlone w hrabstwie Offaly w Irlandii. Zainteresowanych prosimy zgłaszać się do jednego z księży.

8. Nabożeństwo do NSPJ w pierwszy piątek miesiąca po Mszy św. wieczornej.

9. W niedzielę Zesłania Ducha Świętego kończy się czas spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

10. Od przyszłej niedzieli będziemy zbierać pieniądze na ubezpieczenie naszej świątyni.

11. Wszystkim dzieciom, z okazji Dnia Dziecka, solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia.

aktualizowano: 2014-06-20