Aktualności

Aktualności 26 października 2019 wyświetleń: 471

Uroczystość Rocznicy poświęcenia kościoła własnego-27 października

Ogłoszenia duszpasterskie
Uroczystość Rocznicy poświęcenia kościoła własnego - 27.10.2019


  1. Serdecznie dziękujemy parafianom za pomoc w sprzątaniu kościoła w sobotę, 26 października.

  2. W czwartek, 31 października o godz. 17:30 odbędzie się bal dla dzieci Święci Uśmiechnięci. Zapisy dzieci na bal oraz chętnych rodziców do pomocy w organizacji przedsięwzięcia, przyjmujemy do niedzieli 27 października osbiście u ks Vadzima lub na email: vus@chrystusowcy.pl. Dekorowanie krypty i salki św. Anny przewidziane jest na środę, 30 października po Mszy św. wieczornej.

  3. W listopadzie pragniemy modlić się za dusze wszystkich zmarłych. Kartki wypominkowe dostępne są na stoliku pod chórem. Wypełnione kartki prosimy składać do skarbony pod chórem lub do koszyczka przy zbieraniu tacy.

  4. Msze święte w Uroczystość Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny:

    Piątek, 1 listopada – Msze święte o godzinie: 11:00 i 19:00

    Sobota, 2 listopada – Msze święte o godzinie: 11:00 i 17:00

  5. Przygotowanie do Aktu Zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi wg św. Ludwika Marii Grignion de Montfort rozpocznie się we wtorek, 5 listopada 2019 Mszą świętą o godz 19:00. Akt Zawierzenia będzie miał miejsce 8 grudnia 2019 w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP podczas Mszy Świętej o godz. 12:30. Więcej szczegółów na plakatach i ulotkach.

  6. W listopadzie zachęcamy do przeczytania artykułu Sióstr Wspomożycielek Dusz Czyśćcowych pt. "Łaska Odpustu", zamieszczonego na stronie internetowej naszego duszpasterstwa pod ogłoszeniami parafialnymi.

 

Wszystkim Parafianom i Gościom
życzymy dobrej niedzieli
i błogosławionego tygodnia!

aktualizowano: 2019-11-09

Duszpasterstwo Księży Chrystusowców

St. Audoen Church, 14 High Street Dublin 8,
mob: 087 239 32 35
2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne