Aktualności 25 marca 2016 wyświetleń: 2320

Rezurekcja 2016

Kilka praktycznych informacji

W związku z obchodami 100 rocznicy Powstania Wielkanocnego w Dublinie wiele ulic w centrum będzie zamkniętych od wczesnych godzin rannych.

Dojazd do kościoła na Mszę rezurekcyjną będze możliwy głównie od strony Thomas Steet. Na innych drogach będzie trudniej przejechać przez blokady gardy. W przypadku zatrzymania przez gardzistów trzeba powiedzieć że celem podróży jest polska Msza w kościele św. Audoena. Gardziści zapewniają że przed 5:30 rano będzie można dojechać do kościoła bez większych trudności.

Dla uczestników liturgii rezurekcyjnej został przygotowany parking Tivoli przy Francis Street, który będzie otwarty od godz. 5.00. Parking jest bezpłatny. Będzie też można parkować na ulicach przyległych do Thomas Street.

Zapraszamy do udziału w porannej liturgii.

Pozostałe godziny sprawowowania Mszy Świętej jak w każdą niedzielę. Nie będzie jednak można w tych godzinach przejechać przez blokady gardy. Transport miejski będzie funkcjonował w centrum Dublina po zmienionych trasach

Zachęcamy do zapoznania się z mapą zamnkniętych ulic w centrum by móc dobrze zaplanowac uczstnictwo w świątecznej Mszy świętej. MAPA

aktualizowano: 2016-03-31