Aktualności 14 czerwca 2014 wyświetleń: 2447

Niedziela Trójcy Świętej

ogłoszenia parafialne

1. Nabożeństwa czerwcowe są odprawiane każdego dnia po Mszy Świętej wieczornej przy figurze Najświętszego Serca Jezusowego w lewej nawie Kościoła.

2. Spotkanie grupy Talent, w czwartek 19.06 po Mszy Świętej wieczornej.

3. Kurs Przedmałżeński w Duszpasterstwie Polskim przy kościele św. Audoen’a zostanie przeprowadzony 20, 21 i 22 czerwca.

4. Boże Ciało – czwartek procesja na terenie Holy Cross College, przy Clonliffe Road, Dublin 3,  godz. 19.30. Procesje poprowadzi  Arcybiskup Diarmuid Martin.

5. Boże Ciało u nas – w niedziele, główna Msza św. o 12.30 po niej procesja. Zapraszamy do udziału dzieci – dziewczynki do sypania kwiatków, są też poduszki do niesienia, a chłopców z dzwoneczkami. W sobotę o 15.30 będzie próba. Prosimy rodziców o zgłaszanie udziału dzieci po Mszy św. lub telefonicznie. Prosimy tez o pomoc panów do asysty – niesienie baldachimu, świec, krzyża, itp. – prosimy o zgłaszanie się po Mszy św.

6. Sprzątanie kościoła w przyszłą sobotę, godz. 10:00. Zapraszamy również na przyszłą sobotę, na godzinę 11:00, chętnych do pomocy w uprzątnięciu krypty pod kościołem. W krypcie będzie zorganizowana wystawa z okazji 70 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego – planowane są także występy artystyczne z tej okazji. Potrzeba nam rąk do przenoszenia krzeseł i fachowców od elektryki, nagłośnienia i innych specjalności przydatnych do przygotowania sceny i widowni.

7. Bardzo prosimy o pomoc w pokryciu rachunku za ubezpieczenie kościoła: 5752,62euro (ubiegły rok), w tym roku o 1200 euro więcej. Dziś po każdej Mszy św. w wejściu do kościoła zbieramy ofiary na ten cel. W ostanią niedzielę zebraliśmy 1260 euro

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia.

aktualizowano: 2014-06-29