Aktualności 8 marca 2014 wyświetleń: 3209

I niedziela Wielkiego Postu

I niedziela Wielkiego Postu

09.03.2014

1. Dziś ostatni dzień rekolekcji. Dodatkowo o godz. 14:30  ks. prof. Paweł Bortkiewicz przedstawi temat dotyczący zagrożeń ideologii gender.

2. W czasie wielkiego zapraszamy do udziału w nabożeństwa pasyjnych. Droga Krzyżowa w każdy piątek          o godz. 18.30.Gorzkie Żale z kazaniem pasyjny w niedziele o godz. 17.15 zaś w środę o godz.  18.30 zapraszamy  na śpiew Gorzkich Żali przed Mszą Świętą.

3. We środę 12 marca Biuro Duszpasterstwa Polskiego  nie będzie czynne z powodu wyjazdu księży na rekolekcje zakonu chrystusowców. Msze św. będą odprawiane zgodnie z podanym planem.

4. Spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. W niedzielę 09.03 po Mszy Świętej o godz. 12.30 tym razem w bibliotece na plebani.

5. W tym tygodniu, 14 marca, o godz. 19:45 rozpoczynamy kurs przedmałżeński. Plan kursu na stronie internetowej.

6. Katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych odbędzie się w piątek 14 marca po mszy świętej wieczornej w bibliotece na plebanii.

7. Składka na pomoc Ukrainie wyniosła w ubiegłą niedzielę 870 Euro. Ofiarę na ten cel można jeszcze złożyć przelewem na konto Caritas Polska: **** z dopiskiem „Ukraina”.

8. Bóg zapłać za ofiary złożone na pokrycie kosztów rekolekcji w naszym duszpasterstwie.

9. Zachęcamy do nabycia niewielkiej książeczki pod tytułem Nauczyciel myślenia, wypełnionej myślami J.P. II, autorstwa ks. prof. Pawła Bortkiewicza. Cena 5 Euro.

10.  Po dzisiejszej Mszy św. o godz. 12:30 do prelekcji o godz. 14:30 będzie czynna kawiarenka w salce św. Anny. Zachęcamy do zatrzymania się na kawę i ciastko.

11. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia.

aktualizowano: 2014-04-05