423rozdzialy * Aktualności | Duszpasterstwo Polaków w Dublinie

Aktualności

Aktualności 7 kwietnia 2017 wyświetleń: 900

9 kwietnia - Niedziela Palmowa

Ogłoszenia Duszpasterstwa 

       Ogłoszenia duszpasterskie     

Niedziela Palmowa

9.04.2017

1. Zapraszamy członków i sympatyków Szkoły Ewangelizacji Cyryl i Metody na nabożeństwo uwielbienia w niedzielę 9 kwietnia po Mszy św. o godz. 18.00.

2. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 17.15, zaś w środę 
o godz. 18.30 zapraszamy na śpiew Gorzkich Żali przed Mszą Świętą.

 3. Zelatorem Róży Różańcowej przy naszym Duszpasterstwie został Ryszard Podolec. Życzymy wszystkich potrzebnych łask Ducha Świętego i opieki Matki Najświętszej w wypełnianiu tego zadania.

4. Dziękujemy za pozytywna odpowiedź na apel włączenia się do odmawiania różańca w Kole Różańcowym. Mamy już pełną różę. Tworzymy obecnie 

5. 2 różę aby uczcić w 100 rocznicę objawień MB w Fatimie. Będziemy ofiarować drugą dziesiątkę Różańca w intencji rządzących Polską, aby podejmowali decyzje zgodne z wolą Bożą. Mamy za co jako naród i jako jednostki dziękować Bogu. Ciągle jest dużo problemów których bez wstawiennictwa NMP nie damy rady rozwiązać. Czekamy w zakrystii na chętnych.

6. Sprzedaż przedświąteczna będzie odbywać się na placu przed kościołem w niedziele 9 kwietnia oraz w Wieką Sobotę 15 kwietnia.

7. Dziękujemy wolontariuszom za przygotowanie kościoła w ostatnia sobotę na nasze spotkania eucharystyczne.

8. Spowiedź w Wielki Tygodniu: poniedziałek – środa od 17.30 – 20.00 Prosimy aby nie zostawiać spowiedzi na ostatni moment przed świętami. Spowiedź w Wielki Piątek od 17.00 – 18.30 oraz po Liturgii; w Wielką Sobotę od 9.00 – 17.00.

9. Uroczystości w Triduum Pschalne: Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wielka Sobota rozpoczynają się o godz. 19:00. Uroczystej Mszy św. Rezurekcyjnej z procesją  na High Str. będzie przewodniczył Arcybiskup Diarmuid Martin.

10. Święcenie pokarmów od godz. 9:00 do 17:00 w każdą pełną godzinę. Ofiary składane z tej okazji będą przeznaczone na ubezpieczenie naszego kościoła. Bardzo proszę wolontariuszy o pomoc przy zbieraniu ofiar na ten cel w Wielką Sobotę. Proszę zapisywać się na wybraną godzinę w zakrystii lub przez e-mail.

11. Wszystkim Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Niech Dobry Bóg otacza Was swoim błogosławieństwem i umacnia Waszą codzienność swoją obecnością. Zapewniamy o naszej pamięci w modlitwie. 

aktualizowano: 2017-04-21

Duszpasterstwo Księży Chrystusowców

St. Audoen Church, 14 High Street Dublin 8,
mob: 087 239 32 35
2018 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne