Aktualności

Aktualności 7 września 2019 wyświetleń: 312

8 września - XXIII Niedziela w ciągu roku

Ogłoszenia duszpasterskie XXIII Niedziela w ciągu roku 8.09.2019

1. 15 września godz. 11.00-19.00 zapraszamy na warsztaty które będą w naszym kościele prowadzone przez ks. Tomasza Knopa, psycho-terapeutę. Zapisy 0877951446 wstęp wolny.

 

2. W tym samym dniu koordynatorka Margaretek (modlitwa za kapłanów) p. Grazyna Bober z Belfastu, przeprowadzi apel w celu utworzenia nowej Margaretki. Bardzo prosimy osoby które juz należą do Margaretek o odebranie z zakrystii materiałów pomocniczych do odmawiania tej modlitwy.

 

3. W korytarzu naszego kościoła są wystawione książki do nauki j. polskiego dla dzieci oraz gry planszowe, które pochodzą z magazynu dawnej pierwszej Polskiej Szkoły Sobotniej w Dublinie, która działała przy kościele św. Audoen’a. Wyłożone materiały nie są wycenione. Za książki i gry prosimy o złożenie ofiary do skarbonki na ubezpieczenie kościoła.

4. Kończą się zapisy dzieci na katechezę przygotowującą do I Komunii Świętej. Zapisy prosimy składać osobiście w zakrystii. Spotkanie organizacyjne  22 września o godz.13:30.

5 W piatek 13 września 2019 o godz 19.30 w Kosciele Sw. Bernadety  w Dublinie zostanie odprawiona Msza św. z modlitwą o uzdrowienie  przez brazyliskich misjonarzy o. Enrique Porcu i Antonello Cadeddu.

6. Serdecznie zapraszamy wiernych na Mszę Świetą w sobotę 14 września o godz. 11:00
w święto Podwyższenia Krzyża.

7. 20 września, w trzeci piątek miesiąca, po Mszy wieczornej, pierwsze spotkanie kandydatow na kurs przygotowujący do Sakramentu Bierzmowania. Zgłoszenia w zakrystii lub w biurze Parafialnym.

8. W ostatni weekend października „Spotkania Małżeńskie” organizują rekolekcje podstawowe dla małżeństw sakramentalnych. Dotyczą one budowania więzi między małżonkami, służą budowaniu jedności małżeńskiej, a niekiedy mogą być pomocne dla par z trudnościami w dialogu. Więcej informacji na plakacie na drzwiach w kruchcie koscioła.

9. Na 18 maja planowana jest 6 dniowa pielgrzymka do Rzymu. Szczegóły podane są na plakacie przy wejściu do kościoła. Zapisy i koordynację prowadzi p. Krystyna Bruchlikowska.

10. Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie naszego kościoła.

11. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia.

 

aktualizowano: 2019-09-14

Duszpasterstwo Księży Chrystusowców

St. Audoen Church, 14 High Street Dublin 8,
mob: 087 239 32 35
2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne