Aktualności 6 maja 2016 wyświetleń: 1956

ogłoszenia duszpasterstwa

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

8.05.2016

1. W niedzielę 8 maja o godz. 12:30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji naszej Ojczyzny.
  2. W sobotę 14 maja po Mszy św. wieczornej odbędzie czuwanie modlitewne
    w Wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świetego.
  3. W Niedzielę Zesłania Ducha Świętego, 15 maja na Mszy św. o godz. 12:30, dwanaścioro dzieci przystąpi po raz pierwszy do Komunii św. Polecajmy Bogu w naszych modlitwach wszystkie dzieci przystępujace w tym roku do I Komunii św.
  4. Spotkanie uczestników Kursu Nowe Życie odbędzie się
    w niedzielę 8 maja po Mszy św. o godz. 18:00. Spotkanie rozpocznie się
    w kościele przy wystawionym Najświętszym Sakramencie. Zapraszamy również tych którzy nie brali udziału w Kursie Nowe Życie.
  5. 11 Narodowa Polska Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej w Knock odbędzie się 11 czerwca 2016. Hasłem tegorocznej pielgrzymki jest: “Chrzest drogą miłosierdzia Bożego”. Pielgrzymkę poprowadzi ks. Wiesław Wójcik z Towarzystwa Chrystusowego, dyrektor Instytutu Duszpasterstwa Emigracyjnego w Poznaniu. Wyjazd 7:30 rano, powrót o godz. 21:30. Zapisy z opłatą 20 Euro w zakrystii.
  6. Nabożeństwa majowe będą odprawiane każdego dnia po Mszy Świętej wieczornej.
  7. Zbiórka odzieży używanej dla ośrodków pomocy społecznej w Polsce. Odzież dla dzieci i dorosłych w dobrym stanie prosimy dostarczać do kościoła św. Adoen’a od wtorku 10 maja. Odzież będzie przyjmowana przez wolontariuszy w korytarzu przy kosciele do końca maja po Mszach wieczornych o godz. 19:00 we wtorki i piątki.
  8. Do składania ofiar na na ubezpieczenie kościoła prosimy używać kopert z napisem "Ofiara na ubezpieczenie kościoła". Koperty są dostępne na stoliku przy wejściu do kościoła.
  9. Prosimy wolontariuszy o pomoc w sprzątaniu kościoła w przyszłą sobotę 14 maja o godz. 10:00.
  10. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia, składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.
aktualizowano: 2016-05-27