Aktualności 4 listopada 2016 wyświetleń: 1610

6 listopada - 32 niedziela w ciągu

Ogłoszenia duszpasterstwa

XXXII Niedziela w ciągu roku

• Kurs Emaus odbędzie się przy kościele św. Audoen’a 18-20 listopada 2016. Na kurs mogą zapisać się osoby które wzięły udział kursie Nowe Życie. Zapisy u Beaty: 087 325 6030 lub ks. Stanisława: 087 2393235. Rejestracja 18 listopada godz. 18:30.
  • Kurs przedmałżeński w Duszpasterstwie Polskim przy kościele św. Audoen’a odbędzie się 26 i 27 listopada. Koszt od osoby €25. Można zapisać się przez e-mail: biuro@kosciol-dublin.pl
  • Duszpasterstwo Polskie przy kościele św. Audoen’a organizuje pielgrzymkę do Fatimy i Lizbony: Ryan Air, wylot w czwartek 27.04.2017, godz. 6:45; powrót w poniedziałek 1 maja, godz. 10:00. Koszt pielgrzymki - €245 + bilety lotnicze. Warunkiem zapisu na pielgrzymkę jest indywidualne kupno biletu i wpłata zaliczki €50-00. Ilość wolnych miejsc systematycznie zmniejsza się - zapisy do 10 listopada w biurze lub w zakrystii po Mszy św. u ks Stanisława.
  • Zmiana tajemnic Kręgu Żywego Różańca w niedzielę 6 listopada po Mszy św. o godz. 12:30. Bardzo proszę osoby zapisane do Kręgu Modlitewnego Żywego Różańca w naszym Duszpasterstwie o potwierdzenie przynależności do końca października. Zmiana tajemnic i konferencja w każdą pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 12:30.
  • Kartki na wypominki za zmarłych są na stoliku przy wejściu do kościoła.
  • Prowadzimy zbiórkę na ogrzewanie. Koperty na ten cel są dostępne na stoliku przy wejściu do kościoła.
  • Siostry Klawerianki, zgromadzenie zakonne prowadzące misje w Afryce dziękują osobom które nabyły miesięcznik “Echo z Afryki”. Ofiary za czasopismo będą przeznaczone na cele misji.
  • W pożarze w Letterkenny, który miał miejsce pod koniec września, ucierpiało kilkanaście rodzin, głównie z Polski. Jest organizowana zbiórka pieniężna na rzecz wszystkich ofiar pożaru – można dokonywać wpłat na konto – szczegóły na plakacie zamieszczonym na tablicy ogłoszeń.
  • Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom które pomogły w zorganizowaniu Balu Wszystkich Świętych, w którym w sobotę uczestniczyło ok. 100 dzieci.
  • Dziękujemy wolontariuszom za przygotowanie sprzątnięcie
    i przygotowanie naszego kościoła na spotkania liturgiczne.
  • Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia, składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.
aktualizowano: 2016-12-09