Aktualności 4 maja 2019 wyświetleń: 1381

5 maja-3 Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia duszpasterskie – 3 Niedziela Wielkanocna
                                                   5.05.2019

1 Po roku przygotowań, 12 maja 2019, podczas Mszy świętej o godz. 12.30, w naszym Duszpasterstwie 39 dzieci przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej. Zapraszamy do wspólnego przeżywania tej radosnej uroczystości wraz z dziećmi i ich rodzicami.

2  Rodziców dzieci pierwszokomunijnych oraz dzieci obchodzących Rocznicę Pierwszej Komunii, serdecznie zapraszamy w sobotę, 11 maja o godz. 10:00 w celu przygotowania kościoła na obie Uroczystości.

3 Osoby, które chciałyby zaangażować się w śpiew w scholi dorosłych i w ten sposób pięknie wykorzystać swoje talenty ku chwale Pana Boga, prosimy o kontakt z ks. Vadzimem.

4 XIV Narodowa Polska Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej w Knock odbędzie się 8 czerwca 2019. Hasłem tegorocznej pielgrzymki jest: “Maryja działająca w mocy Bożego Ducha”. Pielgrzymkę poprowadzi ks. Ryszard Głowacki, przełożony generalny Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii. Wyjazd 7:30 rano, powrót o godz. 21:00. Zapisy z opłatą 20 euro
w zakrystii.

5 W środę 8 maja przypada Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika.  W tym dniu ksiądz Stanisław Hajkowski obchodzi swoje imieniny. Podczas Mszy św. o godz. 19:00 będziemy modlić się za ks. Stanisława, prosząc o Boże blogosławieństwo dla Niego.

aktualizowano: 2019-05-25