Aktualności 3 czerwca 2016 wyświetleń: 1666

Ogłoszenia duszpasterstwa

10 Niedziela w Okresie Zwykłym

5.06.2016

1. Dziękujemy wszystkim osobom które pomogły w przygotowaniach do procesji Bożego Ciała w ubiegłą niedziele.
  2. Spotkanie uczestników Kursu Nowe Życie odbędzie się
    w niedzielę 5 czerwca po Mszy św. o godz. 18:00. Spotkanie rozpocznie się
    w kościele przy wystawionym Najświętszym Sakramencie. Zapraszamy również tych którzy nie brali udziału w Kursie Nowe Życie.
  3. 11 Narodowa Polska Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej w Knock odbędzie się 11 czerwca 2016. Hasłem tegorocznej pielgrzymki jest: “Chrzest drogą miłosierdzia Bożego”. Pielgrzymkę poprowadzi ks. Wiesław Wójcik
    z Towarzystwa Chrystusowego, dyrektor Instytutu Duszpasterstwa Emigracyjnego w Poznaniu. Wyjazd 7:30 rano, powrót o godz. 21:30. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapisy z opłatą 20 Euro w zakrystii.
  4. Bóg zapłać wolontariuszom za pomoc w sprzątaniu kościoła w ostatnią sobotę.
  5. Nabożeństwa czerwcowe będą odprawiane każdego dnia po Mszy Świętej wieczornej.
  6. Zbiórka odzieży używanej dla ośrodków pomocy społecznej w Polsce. Odzież dla dzieci i dorosłych w dobrym stanie prosimy dostarczać do kościoła św. Audoen’a. Odzież będzie przyjmowana przez wolontariuszy w korytarzu przy kościele do niedzieli 12 czerwca po Mszach wieczornych o godz. 19:00 we wtorki i piątki oraz w niedziele przed 11:00 do 14:00.
  7. Do składania ofiar na na ubezpieczenie kościoła prosimy używać kopert z napisem "Ofiara na ubezpieczenie kościoła". Koperty są dostępne na stoliku przy wejściu do kościoła.
  8. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia, składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.
aktualizowano: 2016-06-17