Aktualności 29 czerwca 2019 wyświetleń: 1260

30 czerwca - XIII Niedziela w ciągu roku

Ogłoszenia duszpasterskie – XIII Niedziela w ciągu roku

30.06.2019

1 W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek,piątek i pierwsza sobota miesiąca.

W czwartek zapraszamy do Adoracji Najświętszego Sakramentu i modlitwy za kapłanów i nowe powołania.

W piątek, Adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W pierwszą sobotę zapraszamy na Mszę świętą o godz. 11.00. Po Mszy świętej Różaniec.

3 Od niedzieli, 23 czerwca 2019,rozpoczęły się  zapisy dzieci na katechezę przygotowującą do I Komunii Świętej. Zapisy, które prosimy składać osobiście
w zakrystii, będą trwały do końca sierpnia. Po upłynięciu tego czasu nie będzie możliwości zapisania dziecka na kurs przygotowujący.

3 Wszystkim naszym parafianom udającym się na urlop wakacyjny życzymy udanego wypoczynku, pogłębienia więzi z Panem Bogiem, nabrania sił duchowych i fizycznych, owocnego czasu dla siebie i najbliższych, a także wzmocnienia w sobie przekonania o wartości i potrzebie pełnienia misji dobrego chrześcijanina.Szczęść Boże!

aktualizowano: 2019-07-20