Aktualności 18 października 2014 wyświetleń: 2662

ogłoszenia duszpasterstwa

1. 24, 25 i 26 października konferencje ks. Krzysztofa Husaka w kościele św. Audoen’a. Ks. Husak zajmuje się duszpasterstwem osób uwikłanych w uzależnienia, żyjących w kryzysie małżeńskim i pozbawionych sensu przynależności do wspólnoty. Ks. Husak obecnie zaangażowany w duszpasterstwo rodzin w Warszawie będzie dzielił się swoim doświadczeniem wyprowadzania ludzi z życiowych uwikłań i pomagania w odnalezieniu sensu życia na drodze wskazanej przez Ewangelię. Zapraszamy na spotkania połączone ze sprawowaniem Eucharystii.

2. Za 10 dni przypada uroczystość Wszystkich Świętych. Msza Święta będzie sprawowana w tym dniu o godz. 11.00, 12.30 oraz 18.00.  Chcemy zaprosić Was do podjęcia z nami także dwóch inicjatyw.

- W piątek 31 października zapraszamy dzieci na Bal Wszystkich Świętych, który odbędzie się w salce św. Anny i krypcie naszego kościoła. Chętnych rodziców  prosimy o kontakt z księdzem Łukaszem i zapisanie swoich dzieci na listę uczestników. Prosimy także o pomoc w przygotowaniu salki na Bal w czwartek 30 października po wieczornej Mszy.

- Drugie zaproszenie - 1 listopada w Uroczystość Wszystkich Świętych po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy na wieczór modlitewnego uwielbienia - Wieczór ze Świętymi - po Mszy Świętej wieczornej.

3. W kwietniu 2015 roku planujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej - Śladami Chrystusa. Cena ok. 1100 euro, zapisy do końca października. Więcej informacji  w biuletynie i na stronie. Osoby, które wyraziły swoje zainteresowanie wspólnym pielgrzymowaniem proszone są o kontakt z księdzem Łukaszem, aby odebrać numer konta do wpłaty zaliczki. Spotkanie organizacyjne w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 12.30 w Sali św. Anny. Spotkanie jest obowiązkowe dla wszystkich chętnych.

4. W ostatnią sobotę zostały rozpoczęte przy naszym duszpasterstwie katechezy Dobrego Pasterze dla dzieci w wieku 2,5 – 6 lat

5. W dzisiejszą niedzielę po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na nabożeństwo przy relikwiach św. Jana Pawła II; 22 października obchodzimy wspomnienie liturgiczne Świętego Jana Pawła II – Msze św. o 13:15 j. ang. i 19:00 j. polski.

6. W niedzielę 19 października o godz. 19:30 zapraszamy wszystkich organizatorów i wolontariuszy którzy przygotowali wystawę z okazji 70 Rocznicy Wybuchu Powstania Warszawskiego na spotkanie sprawozdawcze w sali św. Anny w kościele św. Audoen’a.

7. Wnastępną niedzielę 26 października rozpoczyna działalność biblioteka przy kościele św. Audoen’a. Biblioteka, która mieści się w budynku plebanii, będzie otwarta w każdą niedzielę od 17:15 do 17:45.

8.Kurs przedmałżeński przy kościele św. Audoen’a odbędzie się 7, 8 i 9 listopada.

9. Koperty na Wypominki są wystawione przy wejściu do kościoła.

10. Zestawy kopert do składania ofiar na Duszpasterstwo Polskie przy kościele św. Audoen’a są do odebrania przy wejściu do kościoła.

11. Dzisiejsza II taca przeznaczona jest na misje.

12. Rozpoczynamy zbiórkę na ogrzewanie kościoła. Średnio koszt ogrzewania kościoła wynosi rocznie ok. €5,000 – jeśli 500 osób złoży na ten cel po €10 to mamy zapewnione ogrzewanie na całą zimę.

13. Więcej szczegółowych informacji w biuletynie, który można zabrać z kościoła, pobrać ze strony internetowej lub zapisać się na elektroniczną listę i biuletyn otrzymywać na maila

14. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.

15. Prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła w nastepną sobotę tj. 25.10 - zaczynamy o godz. 10.00.

aktualizowano: 2014-10-26