Aktualności 28 marca 2015 wyświetleń: 3173

29 marca - niedziela palmowa

ogłszenia duszpasterstwa

29.03.2015

1.      Prosimy wolontariuszy o pomoc w ustawieniu dekoracji w środę 1 kwietnia na godz. 14:30. Wolontariusze potrzebni są również do pilnowania porządku i zbierania ofiar podczas święcenia pokarmów w Wielką Sobotę. W tym roku ofiary z okazji święcenia pokarmów wielkanocnych są przeznaczone na ubezpieczenie kościoła. Liczymy że znajdą się osoby, które ofiarują jedną, dwie, lub więcej godzin w środę 1 kwietnia i w Wielką Sobotę na rzecz naszej wspólnoty. Prosimy zapisywać się w zakrystii na wybrane godziny od 9:00 do 18:00.

2.      Program spowiedzi i ceremonii Triduum Paschalnego jest podany w biuletynie i na stronie internetowej. W Wielki Czwartek, Niedzielę Wielkanocną i Poniedziałek Wielkanocny spowiedzi nie będzie.

3.      Kiermasz Wielkanocny przy kościele św. Audoen’a odbędzie się w Niedzielę Palmową 29 marca od godz. 9:00 do 15:00 i w Wielką Sobotę 4 kwietnia od 10:00 do 16:00.

4.      Konsultacje prawnicze będą odbywały się w niedzielę 29 marca i w niedzielę 12 kwietnia po mszy św. od godz. 13.30 do 14:30, w biurze Duszpasterstwa Polskiego przy kościele św. Audoen'a, 14 High Street, Dublin 8. W Niedzielę Wielkanocną konsultacji nie będzie. Więcej szczegółów na tablicy ogłoszeń, stronie internetowej naszego Duszpasterstwa lub bezpośrednio w biurze po mszy św. o godz. 12:30.

5.      Biblioteka Św. Audoen’a zaprasza na “Spotkanie z książką” w niedzielę 19 kwietnia o godz. 13:30. Temat spotkania: “Komunizm kontra Kościół Katolicki w Polsce w latach 1944 – 1989”. Podczas spotkania zostanie wyświetlony film: “Tajemnica tajemnic” ukazującey walkę z Kościołem w Polsce w okresie rządów komunistycznych.

6.      Prosimy zainteresować się ogłoszeniami w zakładce Życie Wspólnoty: Wydarzenia Duszpasterstwa, na stonie internetowej Duszpasterstwa.

a.)  Badania socjologiczne nad zadaniami rodziców chrzestnych na Mater Dei Institute of Education.

b.)  Crosscare program towarzyszenia osobom samotnym - Befriending Programme.

7.      Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.

aktualizowano: 2015-04-17