Aktualności 25 września 2015 wyświetleń: 1883

27 września - XXVI niedziela w ciągu roku

ogłoszenia duszpasterstwa

XXVI niedziela w ciągu roku

27.09.2015

1. Zapraszamy do głębszego przeżywania w naszej wspólnocie Pierwszego Czwartku, Piątku i Soboty miesiąc. W Pierwszy Czwartek Msza Święta o godz. 19.00 sprawowana w intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Po Mszy Świętej Nabożeństwo w intencji powołań. W Pierwszy Piątek możliwość skorzystania z sakramentu pokuty od godziny 18.00. Po Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.W Pierwszą Sobotę miesiąca zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 10.30, po Mszy świętej spotkanie wspólnoty Żywego Różańca i wymiana tajemnic.

2. Kolejne spotkanie grupy starszej kandydatów do sakramentu bierzmowania w piątek 9 października, po mszy św. o godz. 19:00. Przyjmujemy zgłoszenia kandydatów do młodszej grupy (11-16 lat) – kolejne spotkanie w sobotę 10 października o godz. 10.30.

3. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do komunii w niedzielę 4 października po Mszy o 12.30 w salce św.  Anny.

4. Katecheza Dobrego Pasterza 2015/2016 dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Rozpoczęcie nowego roku 10 października. Spotkania będą prowadzone w każdą sobotę. Wszystkich chętnych prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy:         Anna:  085 713 2241 /weglowskanna@gmail.com lub Joanna: 087 261 4790 / joanna.szczypka@gmail.com.

5.  Powstaje 4 Krąg Domowego Kościoła, któremu będzie asystował o. Bartłomiej Parys. Zainteresowanych prosimy o kontakt z duszpasterzami.

6.  Dziś po Mszy Świętej wieczornej, ok. 19.00 spotkanie dotyczące wyjazdu na Światowy Dzień Młodzieży w Krakowie. Pomimo, że spotkanie odbędzie się dopiero za rok już dziś należy podjąć działania dotyczące wyjazdu. Dlatego wszystkich zainteresowanych prosimy o niezwłoczny kontakt z duszpasterzami.

7. Duszpasterstwo Polskie przy kościele św. Audonen’a  organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w czerwcu 2016. Chętnych prosimy o kontakt z ks. Łukaszem. Spotkanie dla zainteresowanych 11 października po Mszy Świętej o godz. 12.30.

8.  Od czwartku rozpoczyna się miesiąc październik poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca każdego dnia po Mszy Świętej wieczornej.

9.  Najbliższy kurs przedmałżeński w naszym duszpasterstwie odbędzie się w dniach 20 – 22 listopada. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenia w biurze lub maila, lub telefonicznie.

10. Wszystkim jubilatom i solenizantom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o naszej modlitewnej intencji.

aktualizowano: 2015-10-09