Aktualności 26 lutego 2017 wyświetleń: 1335

26 lutego - 8 niedziela w ciągu roku

8 Niedziela w okresie zwykłym

26.02.2017

1. W Środę Popielcową rozpoczynamy Wielki Post. W tym dniu Msze św. z posypaniem popiołu będą odprawione o godz. 11.00 rano po polsku; 13.15 ang.; 19.00 pl.

2. Zapraszamy na spotkanie kręgu biblijnego w środę 1 marca po Mszy św. wieczornej.

3. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zapraszamy do udziału w wieczornych nabożeństwach.

4. W sobotę 4 marca o godz. 11:00 zostanie odprawiona Msza św. wynagradzająca za zniewagi wyrządzone NSNMP.

5. W przyszłą niedzielę, 5 marca, po Mszy św. o godz. 12:30, zmiana tajemnic Żywego Różańca.

6. Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody z Dublina zaprasza na kurs Rafael, który poprowadzi ekipa SECIM z Bielska-Białej. Kurs odbędzie sie w dniach 3-5 marca 2017. Cel kursu: Wejść na drogę uzdrowienia wewnętrznego. Miejsce: kościół św. Pawła Arran Quay, Dublin 7 – (10 min. pieszo od kościoła św. Audoen’a). Kurs jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych ale trzeba zapisać się ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. Zapisy: Biuro Duszpasterstwa Polskiego - 087 239 32 35 lub Beata - 087 325 60 30. Koszt kursu: 50 euro (z posiłkami).

7. W związku z drugim kursem organizowanym dla Wspólnoty Szkoły Ewangelizacji w dniach od 28 kwietnia do 1 maja 2017, zwracam się z apelemo parafian mieszkających w Dublinie, o przyjęcie do waszych domów małżeństwa z dziećmi lub osoby indywidualnej na nocleg, na czas trwania kursu w kwietniu. Będzie to znacząca pomoc w obniżeniu kosztów uczestniczenia w kursie dla osób z Letterkeny, Irlandii Północnej i Maczesteru. Uczestnicy kursu kwietniowego będą mieli posiłki w miejscu prowadzonego kursu. Zgłoszenia proszę kierować do ks. Stanisława lub do Biura Duszpasterstwa, tel: 087 239 32 35.

8. Najbliższy kurs przedmałżeński w naszym duszpasterstwie odbędzie się

w dniach 24-26 marca 2017. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenia
w biurze lub przez maila.

9. Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody zaprasza wszystkich w niedzielę 26 lutego na nabożeństwo uwielbienia po Mszy św. wieczornej. Bardzo proszę osoby które składają ofiary w kopertach rejestrowanych o przyjście do zakrystii po Mszy św. lub skontaktowanie się z ks. Stanisławem w biurze w celu złożenia podpisu pod deklaracją potrzebną do zwrotu podatku dla naszego Duszpasterstwa.

10. Wszystkim Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Niech Dobry Bóg otacza Was swoim błogosławieństwem i umacnia Waszą codzienność swoją obecnością. Zapewniamy o naszej pamięci w modlitwie.

aktualizowano: 2017-03-17