447rozdzialy * Aktualności | Duszpasterstwo Polaków w Dublinie

Aktualności

Aktualności 23 lipca 2017 wyświetleń: 375

23 lipca - 16 niedziela w ciągu roku

 

Ogłoszenia duszpasterskie

16 Niedziela w okresie zwykłym

23.07.2017

 

  1. Zapraszamy do uczestnictwa w Triduum ku czci św. Anny, które odbędzie się w dniach 24-26 lipca 2017, by wraz ze wspólnotą irlandzką oddać cześć św. Annie, Matce Najświętszej Maryi Panny. Triduum rozpocznie się Mszą Świętą w poniedziałek 24.07 o godz. 20.00. W kolejne  dni Msza Święta o godz. 20.00 wraz z nowenną ku czci św. Anny i błogosławieństwem relikwiami Świętej.
  2. W lipcu nie będzie Mszy św. w j. angielskim w dni powszednie o godz. 13:15 z wyjątkiem wtorków. 
  3. Biuro Duszpasterstwa czynne tylko w piątki i po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu. Spowiedź tylko przed Mszą święta. 
  4. Trwają zapisy dzieci na katechezę komunijną, którą rozpoczniemy po wakacjach. Zgłoszenia bezpośrednio do ks. Łukasza ub lprzewieslik@gmail.com. Ostatnim terminem zapisu dziecka na katechezę jest niedziela 3 września 2017. Po tym terminie nie będzie możliwości zapisania dziecka na przygotowania.
  5. W piątek 21 lipca o godz. 20:30 przed kościołem św. Audoen’a odbył się występ muzyczny „A Night in the Opera“, w ramach dorocznego festiwalu  dzielnicy Liberties. Wolontariuszki z naszego Duszpasterstwa wykorzystały tę okazję i zrobiły podczas festiwalu zbórkę na cele utrzymania kościoła św. Audoen‘a. Zebrana suma wyniosła €290.80. Piękna inicjatywa. Więcej takich wolontariuszek!
  6. Wciąż prosimy o ofiary na ubezpieczenie naszego kościoła. Zebraliśmy już na ten cel €6,284. Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy i polecamy tą sprawę waszej ofiarności. 
  7. Witamy w naszej wspónocie duszpasterskiej ks. Pawła Jasinę. Przygotowuje się on na KUL-u do obrony pracy doktorskiej z teologii. Ks. Paweł przez cały miesiąc będzie uczestniczył w kursie jęz. angielskiego w Dublinie. Życzymy ks. Pawłowi jak najlepszych wyników w nauce.
  8. Prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła w sobotę 29 lipca o godz. 10:00. 
  9. Wszystkim Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej pamięci w modlitwie. Wyjeżdzającym na wakacje 
aktualizowano: 2017-08-19

Duszpasterstwo Księży Chrystusowców

St. Audoen Church, 14 High Street Dublin 8,
mob: 087 239 32 35
2018 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne