Aktualności 19 sierpnia 2016 wyświetleń: 1728

ogłoszenia duszpasterstwa

XXI Niedziela w ciągu roku

21.08.2016

1.W lipcu i w sierpniu biuro duszpasterstwa będzie czynne w każdy piątek od 15.00 do 17.30 oraz po telefonicznym umówieniu od poniedziałku do piątku po Mszy wieczornej.

2. 2-ga edycja Kursu Nowe Życie zostanie przeprowadzona w kościele św. Audoen’a  9,10 i 11 września przez grupę ewangelizacyjną ze Szkoły Ewangelizacji Cyryl i Metody z Bielska Białej. Na kurs można zapisać się przez e-mail: biuro@kosciol-dublin.pl lub w Biurze Duszpasterstwa Polskiego przy kościele św. Audoen’a. Koszt od osoby €25. Osoby, kó†re brały udział w kursie Nowe Życie w kwietniu zapraszamy na Mszę Święta  w niedzielę 11 września o godz. 12.30 i zawiązanie wspólnoty.

3. Duszpasterstwo Polskie przy kościele św. Audoen’a organizuje pielgrzymkę do FATIMY. Termin: od 27.04.2017(czwartek) do 1.05.2017(poniedziałek). Wylot Dublin-Lizbona godz 6.45. Powrót Lizbona godz 10.00-Dublin. Koszt ok. €200 + bilety lotnicze i ubezpieczenie. Bilety lotnicze na linię Ryan Air i ubezpieczenie uczestnicy zakupują indywidualnie. Program na stronie internetowej Duszpasterstwa Polskiego. Nie jest on ostatecznie zatwierdzony, bo zależy czy sanktuaruim zgodzi się na proponowane godziny Mszy św. W piątek, sobotę i w niedzielę rano planowany jest wspólny program dla pielgrzymów ze wszystkich polskich ośrodków duszpasterskich w Irlandii. Dalsze szczegóły, depozyt i zgłoszenia w najbliższym czasie. Proszę zaczekać z rezerwacją biletów do września – obecnie nie można jeszcze kupić na linię Ryan Air biletu powrotnego.

4. Powoli kończy się czas wakacyjnego odpoczynku, od niedzieli 4 września na Mszę Świętą o godz. 11.00 zapraszamy w sposób szczególny rodziny z dziećmi. Wraca też nasza dziecięca scholka. Chętnych do wspólnego śpiewania zapraszamy na próby w każdą niedzielę o godz. 10.00 w salce na plebani.

5. Począwszy od września chcemy I Piątki Miesiąca przeżywać z dziećmi, które przystąpiły już do Spowiedzi i Komunii Świętej. W każdy I piątek miesiąca spowiedź od godz. 18.00, od godz. 19.00 Msza Święta i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

6. Prosimy członków Biblioteki św. Audoen’a o zwrot wypożyczonych książek. Można je zostawić w zakrystii lub przekazać bezpośrednio naszym bibliotekarzom.

7. Rozpoczęty został remont toalet przy kościele. Można je nadal używać przy zachowaniu ostrożności ze względu na świeżą farbę. Ofiary na remont można składać do skarbonki przy wejściu do kościoła.

8 . Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia, składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie. Także wszystkim udającym się na wakacje życzymy bezpiecznych podróży i dobrego wypoczynku.

aktualizowano: 2016-09-23