Aktualności 20 lipca 2019 wyświetleń: 1384

21 lipca - XVI Niedziela w ciągu roku

Ogłoszenia duszpasterskie-XVI Niedziela w ciągu roku 21.07.2019

1  Serdecznie dziękujemy  za  pomoc w sprzątaniu kościoła w  sobotę, 20 lipca.

2 W dniach 24-26 lipca zapraszamy wiernych do uczestnictwa w Triduum ku czci świętej Anny, Matki  Najświętszej Maryi Panny. Wraz ze wspólnotą irlandzką będziemy oddawać cześć tej wielkiej Świętej. Każdego dnia Triduum zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 20.00 w języku angielskim, po której nastąpi nowenna ku czci św. Anny i błogosławieństwo relikwiami Świętej.

3 Rozpoczęły się zapisy dzieci na katechezę przygotowującą do I Komunii Świętej. Zapisy, które prosimy składać osobiście w zakrystii, będą trwały do końca sierpnia. Po upłynięciu tego czasu nie będzie możliwości zapisania dziecka na kurs przygotowujący.

4 Serdecznie zapraszam na spotkanie przy kawie wszystkich modlących sie za kaplanów i sympatykow modlitwy margaretka  po Mszy św o godz 9:30 -  28 lipca.  Gdyby ktoś zechciał wlączyć się w to piękne Boże dzieło i modlić się za kaplanów będzie okazja aby porozmawiać i zapisać się.   Opiekunka margaretek z Belfastu Grazyna Bober.

aktualizowano: 2019-09-07