Aktualności 20 kwietnia 2019 wyświetleń: 1602

21 kwietnia-Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Ogłoszenia duszpasterskie - Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
                                                             21.04.2019

1 Duszpasterstwo Polskie przy kościele św. Audoen’a organizuje pielgrzymkę do ZIEMI ŚWIĘTEJ. Termin: 28 maja-4 czerwca 2019 r. Program szczegółowy jest dostępny na stronie internetowej www.kosciol-dublin.pl w zakładce Życie wspólnoty→Wydarzenia Duszpasterstwa. Ponieważ wylot będzie z Dublina a nie z Polski, jak wcześniej podawano, cena wyjazdu to 4,990 PLN i 200 USD.

2 Serdecznie dziękujemy wszystkim wiernym, którzy w wielu formach aktywnie zaangażowali się w przygotowanie naszej świątyni na Triduum Paschalne oraz Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Bóg zapłać.

3  NOWENNA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA – 19-28 KWIETNIA 2019 - Nowennę do Bożego Miłosierdzia kazał Pan Jezus siostrze Faustynie zapisać w sierpniu 1937 roku, polecając odprawianie jej przed Świętem Miłosierdzia, począwszy od Wielkiego Piątku. W naszym kościele będziemy ją odprawiać w tym nakazanym czasie po każdej Mszy Świętej wieczornej.

4 SZKOŁA EWANGELIZACJI CYRYL I METODY ZAPRASZA - W sobotę 27 kwietnia odbędzie się spotkanie modlitewne po Mszy św. o 17:00

5 KATECHEZA  PRZYGOTOWUJĄCA DO I KOMUNII ŚWIETEJ - Kolejna katecheza odbędzie się niedzelę 28 kwietnia o 13:30 – dwie grupy.

6 Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy życzenia radości i pokoju od Zmartwychwstałego Jezusa. Niech doświadczenie radości Chrystusa Zmartwychwstałego staje się udziałem wszystkich wierzących przez zjednoczenie
z Chrystusem w wierze, nadziei i miłości.

aktualizowano: 2019-05-10