Aktualności 18 sierpnia 2017 wyświetleń: 1403

ogłoszenia duszpasterstwa

20 Niedziela w okresie zwykłym

21.08.2017

1. W sierpniu nie będzie Mszy św. w j. angielskim w dni powszednie o godz. 13:15 z wyjątkiem wtorków.
  2. Biuro Duszpasterstwa czynne tylko w piątki i po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu. Spowiedź tylko przed Mszą święta.
  3. Trwają zapisy dzieci na katechezę I komunijną, którą rozpoczniemy po wakacjach. Zgłoszenia bezpośrednio do ks. Łukasza lprzewieslik@gmail.com. Ostatnim terminem zapisu dziecka na katechezę jest niedziela 3 września 2017. Po tym terminie nie będzie możliwości zapisania dziecka na przygotowania.
  4. Powoli kończy się czas wakacyjnego odpoczynku, od niedzieli 3 września na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy w sposób szczególny rodziny z dziećmi. Wraca też nasza dziecięca scholka. Chętnych do wspólnego śpiewania zapraszamy na próby w każdą niedzielę o godz. 10:30 w korytarzu przy kościele.
  5. Począwszy od września chcemy I Piątki Miesiąca przeżywać także z dziećmi, które przystąpiły już do spowiedzi i komunii świętej. W każdy I piątek miesiąca spowiedź od godz. 18.00, o 19.00 Msza św. i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
  6. Katechezy dla dorosłych przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Pierwsze spotkanie kandydatow odbędzie się w piątek 15 września o godz. 19:45 w kościele św. Audoen'a. Zapisy osobiście po Mszach w zakrystii lub w Biurze Duszpasterstwa - można umówić się na spotkanie telefonicznie. Warunki przystąpienia do nauk przygotowujących do sakramentu bierzmowania w Duszpasterstwie Polskim przy kościele św. Audoen'a:                                                                                                      a. należenie do Duszpasterstwa Polskiego przy kościele św. Audoen'a w Dublinie przy 14 High Str.
        b. uczestniczenie w coniedzielnej Mszy św. w kościele św. Audoen'a
        c. regularne przystępowanie do sakramentu spowiedzi i komunii św.
        d. życie zgodne z 10 Przykazaniami i Nauk
    ą Kościoła
  7. Kurs Nowe Życie zostanie przeprowadzony w kościele św. Audoen’a  27,28
    i 29 października przez grupę ewangelizacyjną ze Szkoły Ewangelizacji Cyryl i Metody z Bielska Białej. Na kurs można zapisać się przez e-mail: biuro@kosciol-dublin.pl lub w Biurze Duszpasterstwa Polskiego przy kościele św. Audoen’a. Koszt od osoby €35.  Kurs koordynuje Beata Bargieł: michal.beata.bargiel@gmail.com; cell:085 763 7035.
  8. Zebraliśmy na ubezpieczenie naszego kościoła €8,265.80. Koszt ubezpieczenia wynosi €10,070.00. Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy
    i polecamy tą sprawę waszej ofiarności.
  9. Wszystkim Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najlepsze życzenia
    i zapewniamy o naszej pamięci w modlitwie. Wyjeżdzającym na wakacje oraz gościom na wakacjach w Irlandii życzymy dobrego wypoczynku
    i bezpiecznych podróży.
aktualizowano: 2017-09-01