Aktualności 30 września 2016 wyświetleń: 1500

ogłoszenia duszpasterstwa

XXVII Niedziela w ciągu roku

2.10.2016

• Rozpoczyna się miesiąc październik poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca każdego dnia po wieczornej Mszy Świętej.
  • Zapraszamy na konferencję historyczną na temat związku między misjami mnichów irlandzkich w Europie i początków chrześcijaństwa w Polsce, która odbędzie się w Glendalough 15 października 2016. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
  • 16 października Mszę św. o godz. 12.30 w intencji dziękczynnej  za pontyfikat św Jana Pawła II i o nową ewangelizację odprawi Arcybiskup Charles John Brown, Nuncjusz Apostolski w Irlandii. We Mszy św. weźmie udział młodzież irlandzka z organizacji Youth 2000. Śpiewać będzie  Chór kameralny “Cantate Deo” z Duszpasterstwa Polskiego w Limerick.
  • Nowy rok Katechezy Dobrego Pasterza od 8 października, godz. 10:15. Zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 6 lat! Drogi Rodzicu już
  • Katecheza dla dorosłych przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w piątek 28 października po Mszy św. wieczornej, o godz. 19.45. Grupa młodzieżowa, która kontynuuje przygotowania 2 rok rozpoczęła spotkania 1 paźdzernika.
  • W dzisiejszą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Rózańca po Mszy św. o godz. 12:30.
  • W tym tygodniu I czwartek i I piątek miesiąca. Zapraszamy do udziału w wieczornych nabożeństwach. Na nabożeństwo I piątku szczególnie zapraszamy dzieci które w ubiegłym i w tym roku przystapiły do I Komunii świętej.
  • Prosimy o wsparcie materialne prac remontowych w dolnej części kościoła, ofiary można składać do skarbonki przy wejściu.
  • Pielgrzymka do Fatimy: Ryan Air, wylot w czwartek 27.04.2017, godz. 6:45; powrót w poniedziałek 1 maja, godz. 10:00. Warunkiem zapisu na pielgrzymkę jest indywidualne kupno biletu i wpłata zaliczki €50-00. Koszt - €245. Zapisy w biurze i w zakrystii po Mszy św. u ks Stanislawa.
  • Prosimy o pomoc w sprzataniu kościoła w sobotę 8.10 o godz. 10:00.
  • Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę 5.10 o godz. 19:45.
  • Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia, składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.
aktualizowano: 2016-10-28