422rozdzialy * Aktualności | Duszpasterstwo Polaków w Dublinie

Aktualności

Aktualności 31 marca 2017 wyświetleń: 617

2 kwietnia - V niedziela Wielkiego Postu

Ogłoszenia Duszpasterstwa 

                     Ogłoszenia duszpasterskie                    

5 Niedziela Wielkiego Postu

2.04.2017

1. Zapraszamy członków i sympatyków Szkoły Ewangelizacji Cyryl i Metody na nabożeństwo uwielbienia w niedzielę 9 kwietnia po Mszy św. o godz. 18.00.

 2. Bardzo dziękujemy osobom które składają ofiary w kopertach rejestrowanych za ofiarne i systematyczne wspieranie naszego Duszpasterstwa. Wszystkim za ofiary złożone w jakiejkolwiek formie - Bóg zapłać.

3. W czasie wielkiego postu zapraszamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych: Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 18.30. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 17.15, zaś w środę o godz. 18.30 zapraszamy na śpiew Gorzkich Żali przed Mszą Świętą.

4. Spotkanie pielgrzymów udających się do Fatimy odbędzie się w niedzielę 

5. 2 kwietnia w salce św. Anny po Mszy św. o godz. 12:30 i po zmianie tajemnic Żywego Różańca – zmiana tajemnic w salce św. Anny po Mszy św. o godz. 12:30.

6. Dziękujmy za pozytywna odpowiedź na apel włączenia się do odmawiania różańca w Kole Różańcowym. Mamy już pełną różę. Tworzymy obecnie 

7. 2 różę aby uczcić w 100 rocznicę objawień MB w Fatimie. Będziemy ofiarować drugą dziesiątkę Różańca w intencji rządzących Polską, aby podejmowali decyzje zgodne z wolą Bożą. Mamy za co jako naród i jako jednostki dziękować Bogu. Ciągle jest dużo problemów których bez wstawiennictwa NMP nie damy rady rozwiązać. Czekamy w zakrystii na chętnych.

8. Dziękujemy tym wszytkim, którzy włączyli się celebracje Dnia Świętości Życia. Podejmującym dzieło duchowej adpocji życzymy wytrwałości w podjętym zadaniu. Tym, którzy wsparli materialnie Fundację Małych Stópek serdecznie dziękujemy. Zebraliśmy 385€, które zostały przesłane na konto Fundacji. Bóg zapłać.

9. Sprzedaż przedświąteczna będzie odbywać się na placu przed kościołem w niedziele 2 i 9 kwietnia oraz w Wieką Sobotę 15 kwietnia. Wynajmowanie stoiska u p. Joli – telefon w Biurze Duszpasterstwa.

10. Dziękujemy wolontariuszom za przygotowanie kościoła w ostatnia sobotę na nasze spotkania eucharystyczne.

11. Wszystkim Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Niech Dobry Bóg otacza Was swoim błogosławieństwem i umacnia Waszą codzienność swoją obecnością. Zapewniamy o naszej pamięci w modlitwie. 

aktualizowano: 2017-04-21

Duszpasterstwo Księży Chrystusowców

St. Audoen Church, 14 High Street Dublin 8,
mob: 087 239 32 35
2018 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne