Aktualności 17 czerwca 2016 wyświetleń: 1580

ogłoszenia duszpasterstwa

12 Niedziela w Okresie Zwykłym

19.06.2016

1. Witamy w naszym Duszpasterstwie ks. Pawła Jasinę z Towarzystwa Chrystusowego. Ks. Paweł jest studentem trzeciego roku studiów doktoranckich w Instytucie Teologii Dogmatycznej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. W Dublinie będzie do 18 lipca na kursie j. angielskiego.
  2. Spotkanie uczestników Kursu Nowe Życie odbędzie się w niedzielę 19 czerwca po Mszy św. o godz. 18:00. Spotkanie rozpocznie się w kościele. Zapraszamy również tych którzy nie brali udziału w Kursie Nowe Życie.
  3. Nabożeństwa czerwcowe są odprawiane każdego dnia po Mszy Świętej wieczornej.
  4. Zakończylismy zbiórkę odzieży używanej dla ośrodków pomocy społecznej
    w Polsce. Serdecznie dziekuję wszystkim darczyńcom. Podarowana odzież jest w bardzo dobrym stanie i będzie dobrze służyć osobom w trudnych sytuacjach życiowych.
  5. Do składania ofiar na ubezpieczenie kościoła prosimy używać kopert z napisem "Ofiara na ubezpieczenie kościoła". Koperty są dostępne na stoliku przy wejściu do kościoła. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy €1,905. Potrzeba nam jeszcze ponad €3,500. Bóg zapłać wszystkim którzy już złożyli ofiarę. Przy niedzielnej frekfencji  600 osób w naszym kościele, na jedną osobę wypada €13.
  6. W piątek 24 czerwca Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Po Mszy św. wieczornej katecheza przedchrzcielna.
  7. W niedzielę 26 czerwca po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Jana Pawła II.
  8. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia, składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.

aktualizowano: 2016-07-15