Aktualności 17 października 2015 wyświetleń: 1800

18 października - XXIX niedziela w ciągu roku.

Ogłoszenia duszpasterstwa

XXIX niedziela w ciągu roku

18.10.2015

1. Trwa miesiąc październik poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca każdego dnia po Mszy Świętej wieczornej.

2. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do komunii w przyszłą niedzielę po Mszy o 12.30 w salce św.  Anny.

3. Spotkanie grupy młodszej kandydatów do bierzmowania 24.10 o godz .10.30.

4. Zapraszamy na spotkanie kręgu biblijnego w środę 21.10 po Mszy Świętej wieczornej ok. godz. 20.00 w salce św. Anny.

5.  Kolejna katecheza dla dzieci po komunii z cyklu Opowieści Biblijne w piątek
23 października po mszy świętej wieczornej ok. 19.30 w salce na plebanii.

6.  Trwa zbiórka przeznaczona na ogrzewanie sezonie jesienno – zimowym. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są koperty z opisem Ogrzewanie. Jak w ubiegłych latach potrzebujemy ok. 5000 euro. Polecamy tę sprawę waszej ofiarności.

7. Podobnie jak w ubiegłym roku planujemy zorganizować Bal Wszystkich Świętych dla dzieci, w ostatnią sobotę października (tj. 31.10). Już dziś prosimy rodziców chętnych pomóc w organizacji tego balu aby zgłosić się do ks. Łukasza. Każda para rąk gotowych pomóc mile widziana.  Sprzątanie krypty i salki św. Anny przewidziane jest na czwartek 29.10 a dekorowanie krypty na piątek 30.10, po Mszy świętej wieczornej. Prosimy też zapisywać dzieci, abyśmy mogli być odpowiednio przygotowani.

8.  Zbliża się miesiąc listopad, poświęcony szczególnej pamięci naszych bliskich zmarłych. Podtrzymując piękną tradycję modlitwy za zmarłych zapraszamy do wypisywania kart wypominkowych. Są one dostępne przy wyjściu z kościoła. Ofiary składane z racji wypominek są przeznaczone na utrzymanie Seminarium księży chrystusowców. W naszej wspólnocie pragniemy modlić się za zmarłych w następujący sposób: - w każdą niedzielę listopada o godz. 12.15 - w każdy piątek listopada po Mszy Świętej wieczornej nabożeństwo za zmarłych

9.  Najbliższy kurs przedmałżeński w naszym duszpasterstwie odbędzie się w dniach 20 – 22 listopada. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenia w biurze lub maila, lub telefonicznie.

10.  Kurs ALPHA w Duszpasterstwie Polskim przy kościele św. Audoen’a – poczatek w niedzielę 22 listopada o godz. 19:00, po Mszy sw. Wieczornej.

11. Wszystkim jubilatom i solenizantom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o naszej modlitewnej intencji.

aktualizowano: 2015-10-30