Aktualności 19 lipca 2014 wyświetleń: 2618

16 niedziela w ciągu roku

16 Niedziela Okresu Zwykłego

20.07.2014

1. W czasie wakacji Msza Święta w języku angielskim będzie odprawiana tylko we wtorki o 13.15 wraz z nabożeństwem ku czci św. Anny.

2. Spotkania Grup duszpasterskich wznowimy od połowy września. Godziny Mszy Świętej sprawowanej w języku polskim bez zmian. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty tylko przed Mszą Świętą, oraz w soboty i niedziele po Mszy św. wieczornej podczas adoracji.

3. Dziś 3 niedziela miesiąca, po wieczornej Mszy Świętej, zapraszamy do wspólnej modlitwy przy relikwiach św. Jana Pawła II.

4. Triduum ku czci św. Anny: 24, 25, 26 lipca (czwartek, piątek, sobota) o godz. 20.00. Msze św. w j. angielskim, nowenna i błogosławieństwo relikwiami św. Anny.

5. Proszę chętnych do pomocy w przyszłą niedzielę w sprzedaży biletów na loterię po Mszach św.: godz. 9:30, 11:00, 12:30 i 18:00, z której dochód będzie przeznaczony na wystawę z okazji 70 Rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Dochód z loterii rozprowadzanej przy ośrodkach duszpasterskich OO. Jezuitów, OO. Dominikanów, Ks. Chrystusowców i innych miejscach na terenie Dublina w ubiegłą niedzielę przyniósł €460. Wstępny koszt wystawy szacowany jest na poziomie €3,380.00. Do chwili obecnej do kasy wpłynęło €1,110. Zadeklarowane donacje - €1,380.

5. Prosimy o pomoc w dalszych pracach w krypcie pod kościołem. Potrzeba nam rąk do przenoszenia krzeseł, fachowców od elektryki, nagłośnienia i innych specjalności przydatnych do przygotowania sceny i widowni a także do obsługi wystawy od 1 do 4 oraz 9 i 10 sierpnia. Prace będą wykonywane w sobotę godz. 11:00 i inne dni tygodnia. Zgłoszenia w zakrystii, telefonicznie lub przez e-mail.

6. Z okazji tegorocznej 70. rocznicy Powstania Warszawskiego, organizacja Discover Poland i Duszpasterstwo Polskie w Irlandii, zapraszają 1 sierpnia o godz. 19:00 do kościoła św. Audoen’a na multimedialną wystawę poświęconą temu doniosłemu wydarzeniu. Po krótkiej modlitwie w intencji poległych nastąpi otwarcie wystawy przez Burmistrza Dublina Christy Burke Zwiedzanie wystawy będzie możliwe w dniach od 2 do 4 sierpnia oraz 9 i 10 sierpnia w godzinach od 12:00 do 20:00. Uroczysta Msza św. w intencji uczestników Powstania Warszawskiego zostanie odprawiona w kościele św. Audoen’a w niedzielę 3 sierpnia o godz. 12:30.

7. W ubiegłym tygodniu  na opłacenie rachunku za ubezpieczenie kościoła wpłynęła ofiara € 500.00 Bóg zapłać za złożone ofiary. Całość zebranej sumy wynosi € 5,670.  Rachunek do zapłacenia
€ 9,113.70. Różnica = € 3,343.70.

8. W tym tygodniu przypada wspomnienie św. Krzysztofa, pamiętając o tym św. Patronie kierowców o podrózujących, w przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej, będziemy błogosławić pojazdy.

9. Bóg zapłać grupie sprzątającej za przygotowanie naszego kościoła na Eucharystię.

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o pamięci w modlitwie. Życzymy również szerokiej drogi i dobrego wypoczynku udającym się na wakacje

aktualizowano: 2014-08-02