Aktualności 14 marca 2020 wyświetleń: 1962

15 marca-III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU15.03.2020

1.W czasie Wielkiego Postu zapraszamy wiernych  do udziału w nabożeństwach pasyjnych: Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 18.30.

Gorzkie Żale, z kazaniem pasyjnym, w niedziele o godz. 17.15, a w środy o godz. 18.30 zapraszamy na śpiew Gorzkich Żali przed Mszą świętą.

2.Rekolekcje Wielkopostne zaplanowane w naszym kościele na ostatni weekend marca. Więcej szczegółów już wkrótce.

3. 19 marca obchodzimy uroczystość świętego Józefa oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, patrona rodzin, mężów, ojców, pracujących, dobrej śmierci a także kobiet w stanie błogosławionym. Wierni nie są zobowiązani do udziału we Mszy św. i do powstrzymywania się od prac niekoniecznych. Zachęcamy jednak do udziału we Mszy św. w uroczystość Opiekuna Kościoła i Oblubieńca Matki Bożej o godz. 19:00.

Na stronie internetowej naszego duszpasterstwa jest również dostępna Adhortacja apostolska Jana Pawła II „Redemptoris Custos“ z 15 sierpnia 1989 r., która ukazuje św. Józefa i jego posłannictwo w życiu Chrystusa i Kościoła. Zachęcamy do lektury.

4.W niedzielę, 22 marca katecheza dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej jest odwołana.

Wszystkim Parafianom i Gościom
życzymy dobrej niedzieli