Aktualności 13 listopada 2015 wyświetleń: 1918

Ogłoszenia duszpasterstwa

33 niedziela w Ciągu Roku

15.11.2015

1. Podtrzymując piękną tradycję, w listopadzie modlimy się za naszych zmarłych wypisywanych na kartach wypominkowych. W naszej wspólnocie  modlimy się za zmarłych w następujący sposób: - w każdą niedzielę listopada o godz. 12.15 - w każdy piątek listopada po Mszy Świętej wieczornej nabożeństwo za zmarłych przy figurze Najświętszego Serca Pana Jezusa.

2.  Dziś Msza Święta o godz. 12.30 będzie sprawowana w int. Ojczyzny, zaś po Mszy Świętej, harcerze ZHP z Dublina zapraszają na patriotyczne przedstawienie, które odbędzie się w krypcie.

3. Trwa zbiórka funduszy na ogrzewanie w zbliżającym się sezonie jesienno – zimowym. Podobnie jak w ubiegłym roku potrzebujemy zebrać ok. 3500 -5000 euro. Przez ostatnie 6 niedziel zebraliśmy kwotę 2230 euro.

W nabożeństwach w naszym kościele uczestniczy ok. 600 -700 osób. Jeśli potrzebną kwotę podzielimy przez uczestników to wystarczy, aby każdy złożył na ogrzewanie
ok. 7,5 euro. 3 osobowa rodzina – ok. 25 euro. Polecamy tą sprawę waszej ofiarności.

Od przyszłej niedzieli zbiórka na ogrzewanie będzie kontynuowana przy wyjściu z kościoła po każdej Mszy Świętej

4.  Prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła, w sobotę 21 listopada zaczynamy
o godz. 10.00. Każda para rąk jest bardzo potrzebna.

5. Zapraszamy na kolejne spotkanie kręgu biblijnego w środę  18 listopada po Mszy Świętej wieczornej, ok. godz. 19.45 w salce św. Anny.

6. Fundacja „Pashli” pomagająca starszym ludziom na wschodzie, podobnie jak w ubiegłym roku organizuje akcję Babushka Boxes. Akcja polega na tym, aby przygotować małe pudełka prezentów w wielkości pudełek po butach. Informacje dotyczące akcji znajdują się na folderkach wyłożonych przy wyjściu z kościoła. Gotowe prezenty można przynosić do kościoła do niedzieli 15 listopada.

7.  Zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II po Mszy Świętej wieczornej, zakończone błogosławieństwem relikwiami świętego.

8.    Kurs ALPHA w Duszpasterstwie Polskim przy kościele św. Audoen’a – początek w niedzielę 22 listopada o godz. 19:00, po Mszy Św. wieczornej.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o naszej modlitewnej intencji.

aktualizowano: 2015-12-04