Aktualności 14 grudnia 2019 wyświetleń: 1442

15 grudnia-3 Niedziela Adwentu

III  niedziela Adwentu 15.12.2019

1 Serdecznie zapraszamy parafian na kiermasz przedświąteczny, który będzie odbywał się w dwie niedziele - 15 i 22 grudnia 2019 na placu naszego kościoła.

2 Prosimy serdecznie o pomoc w przygotowaniu naszej świątyni na Święta Bożego Narodzenia. W środę, 18 grudnia o godz. 19:30 będziemy ustawiać żłóbek i choinki. W sobotę, 21 grudnia o godz. 10:00 zapraszamy na sprzątanie kościoła i ustawianie pozostałych dekoracji.

3 Kontynuujemy również zbiórkę gwiazd betlejemskich – poinsecji (ang. poinsettia). Kwiaty można zostawiać w zakrystii lub za balaskami po prawej stronie przy ołtarzu Matki Bożej. Z góry dziękujemy za pomoc i wsparcie!

4 W zakrystii dostępne są świece Caritas Polska - Wigilijne dzieło pomocy dzieciom w cenie 4 € mała, 7 € duża. Środki zebrane dzięki dystrybucji świec przekazywane są setkom tysięcy dzieci z rodzin potrzebujących wsparcia i przeznaczane są m.in. na bezpłatne posiłki, stypendia, wakacyjny wypoczynek, a także wsparcie dzieci w rehabilitacji i leczeniu.

5 W styczniu 2020 w naszym Duszpasterstwie rozpocznie się kurs katechetyczny oraz kurs poradnictwa rodzinnego. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na mejl: biuro@kosciol-dublin.pl

6 Kurs przedmałżeński odbędzie się w naszej parafii w dniach 8-9 lutego 2020

7 Po Świętach Bożego narodzenia rozpoczniemy odwiedziny kolędowe. W kościele przygotowane są kartki zgłoszeniowe. Wypełnione danymi prosimy złożyć podczas tacy lub przynieść osobiście do zakrystii. Z każdym,  skontaktujemy się bezpośrednio i uzgodnimy dogodny termin.

8 Spotkanie grupy Mężczyzn św. Józefa (MSJ - Boży Mężczyzna w XXI wieku) odbędzie się w sobotę 21 grudnia po Mszy św. o godz. 17:00.

Wszystkim Parafianom i Gościom
życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia!

aktualizowano: 2019-12-28