Aktualności 13 lipca 2014 wyświetleń: 2481

Jezioro Genezaret Jezioro Genezaret

15 Niedziela Okresu Zwykłego

13.07.2014

1. W czasie wakacji Msza Święta w języku angielskim będzie odprawiana tylko we wtorki o 13.15 wraz z nabożeństwem ku czci św. Anny.

2. Spotkania Grup duszpasterskich wznowimy od połowy września. Godziny Mszy Świętej sprawowanej w języku polskim bez zmian. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty tylko przed Mszą Świętą, oraz w soboty i niedziele po Mszy św. wieczornej podczas adoracji.

3. W sobotę 19 lipca sprzątanie kościoła – proszę o pomoc na godz. 10:00.

4. Triduum ku czci św. Anny: 24, 25, 26 lipca (czwartek, piątek, sobota). Msze św. w j. angielskim, nowenna i błogosławieństwo relikwiami św. Anny o godz. 20.00.

5. Zapraszam chętnych do pomocy w dalszych pracach w krypcie pod kościołem. W krypcie będzie zorganizowana wystawa z okazji 70 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego – planowane są także występy artystyczne z tej okazji. Potrzeba nam rąk do przenoszenia krzeseł i fachowców od elektryki, nagłośnienia oraz innych specjalności przydatnych do przygotowania sceny i widowni a także do obsługi wystawy od 1 do 4 sierpnia. Prace bedą wykonywane w różne dni tygodnia. Zgłoszenia w zakrystii, telefonicznie lub przez e-mail.

6. W ubiegłym tygodniu  na opłacenie rachunku za ubezpieczenie kościoła zebraliśmy € 60.00 Bóg zapłać za złożone ofiary. Całość zebranej sumy wyniosła € 5,170.  Rachunek do zapłacenia wynosi € 9,113.70. Różnica = € 4,003.70. Średnia ofiara od osoby, biorąc 600 osób jako średnią uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii, wyniosła € 8.50.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o pamięci w modlitwie. Życzymy również szerokiej drogi i dobrego wypoczynku udającym się na wakacje

aktualizowano: 2014-08-02