Aktualności 10 czerwca 2016 wyświetleń: 1729

11 Niedziela w Okresie Zwykłym

12.06.2016

1. Witamy w naszym Duszpasterstwie ks. Wiesława Wójcika
    z Towarzystwa Chrystusowego, dyrektora Instytutu Duszpasterstwa Emigracyjnego w Poznaniu.
  2. 11 Narodowa Polska Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej w Knock odbyła się 11 czerwca 2016. Pielgrzymkę poprowadził ks. Wiesław Wójcik
    z Towarzystwa Chrystusowego. Wzięło w niej udział ponad 800 pielgrzymów z ośrodków duszpasterskich w całej Irlandii, którzy przyjechali do Knock 14 autobusami i prywatnymi środkami transport. Pielgrzymom towarzyszyło 16 duszpasterzy.
  3. Spotkanie uczestników Kursu Nowe Życie odbędzie się
    w środę 15 czerwca po Mszy św. o godz. 19:00. Spotkanie rozpocznie się
    w kościele. Zapraszamy również tych którzy nie brali udziału w Kursie Nowe Życie.
  4. Nabożeństwa czerwcowe są odprawiane każdego dnia po Mszy Świętej wieczornej.
  5. W dzisiejszą niedzielę 12 czerwca kończymy zbiórkę odzieży używanej dla ośrodków pomocy społecznej w Polsce.
  6. Do składania ofiar na ubezpieczenie kościoła prosimy używać kopert z napisem "Ofiara na ubezpieczenie kościoła". Koperty są dostępne na stoliku przy wejściu do kościoła.
  7. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia, składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.

aktualizowano: 2016-07-15