Aktualności 10 grudnia 2017 wyświetleń: 2194

Ogłoszenia Duszpasterstwa

2 Niedziela Adwentu

10.12.2017

1. 8-10 grudnia 2017r. Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody prowadzi kurs  Samuel.
  2. Zapraszamy 11 grudnia na Mszę św. o godz. 12:00, którą odprawią duszpasterze polscy z Irlandii z okazjo dnia skupienia.
  3. 12 grudnia o godz. 13:15 St Anne’s Family (Rodzina św. Anny) zaprasza na Mszę św. z błogosławieństwem relikwiami. Homilię podczas Mszy św. wygłosi Fr Bede Mc Gregor OP, znany irlandzki teolog i przełożony klasztoru Dominikanów w Dundalk.
  4. We wszystkie piątki Adwentu jest możliwość dodatkowej spowiedzi św. od godz. 17:30. Do spowiedzi można przystąpić 30 min. przed rozpoczęciem Mszy św. w ciagu tygodnia i w niedziele. Spowiedź św. podczas Mszy św. niedzielnej można odbyć tylko w sytuacji wyjątkowej – wypełnienie obowiązku  uczestniczenia we Mszy św. niedzielnej wymaga rezygnacji z innych praktyk religijnych w tym samym czasie.
  5. Na ogrzewanie zebraliśmy €470. Koperty na ten cel są wyłożone na stoliku przy wejściu do kościoła. Bóg zapłać darczyńcom.
  6. Prosimy o kwiaty do dekoracji żłóbka: Gwiazda betlejemska (Christmas Poinsettia).
  7. W niedziele 10, 17 i 24 grudnia Scholka dziecięca będzie śpiewać podczas Mszy św. o godz. 12:30. Serdecznie zapraszamy na jasełka i wspólne kolędowanie 25 grudnia po Mszy św. o godz. 12:30 oraz 31 grudnia po Mszy św. o godz. 12:30. Z tej okazji będzie można wesprzeć datkiem przy wyjściu z kościoła fundusz rozwoju talentów dzieci ze Scholki. Próby scholi dorosłych o godz 17.00 w kościele.
  8. Poświęcone opłatki na stół wigilijny można wziąć z koszyka przy ołtarzu Matki Bożej. W tym samym miejscu są do nabycia wigilijne świece “Caritas”. Koszt małej świecy €1, dużej €3. Ofiary składane za opłatki i świece są przeznaczone na pokrycie kosztów przesyłki i działalność naszego Duszpasterstwa.
  9. Żywność (nie psujacą się) i środki czystości dla bezdomnych Dublina można składać w korytarzu przy kościele.
  10. Biuro Duszpasterstwa czynne w piątki od 15:00 do 17:30; w innym czasie po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu.
  11. Wszystkim Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej pamięci w modlitwie.
aktualizowano: 2018-01-07