Aktualności 29 lutego 2020 wyświetleń: 1386

1 marca-I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU01.03.2020

1.W czasie Wielkiego Postu zapraszamy wiernych  do udziału w nabożeństwach pasyjnych: Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 18.30.

Gorzkie Żale, z kazaniem pasyjnym, w niedziele o godz. 17.15, a w środy o godz. 18.30 zapraszamy na śpiew Gorzkich Żali przed Mszą świętą.

2.Rekolekcje Wielkopostne odbędą się w naszym kościele w ostatni weekend marca. Więcej szczegółów już wkrótce.

3.W niedzielę, 8 marca po Mszy o 12:30 odbędzie się katecheza dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

4. W tym tygodniu obchodzimy Pierwszy Czwartek, Pierwszy Piątek i Pierwszą Sobotę miesiąca: W Pierwszy Czwartek - Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy za kapłanów i nowe powołania. W Pierwszy Piątek - możliwość skorzystania z sakramentu pokuty od godziny 18.00. Po Mszy świętej - Adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Szczególnie zapraszamy dzieci po pierwszej komunii świętej. W Pierwszą Sobotę - Mszę święta o godz. 11.00, po niej Różaniec

5. W sobotę 7 marca po Mszy św. o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie modlitewne przygotowane przez Szkołę Ewangelizacji Cyryl i Metody.

6. Serdecznie dziękujemy parafianom za pomoc w sprzątaniu kościoła w sobotę,
29 lutego.