Aktualności 29 kwietnia 2016 wyświetleń: 1948

1.05.2016

1. Pierwsze spotkanie dla uczestników Kursu Nowe Życie odbędzie się
    w niedzielę 1 maja po Mszy św. o godz. 18:00. Spotkanie rozpocznie się
    w kościele modlitwą uwielbienia przy wystawionym Najświętszym Sakramencie. Zapraszamy również tych którzy nie brali udziału w Kursie Nowe Życie.
  2. Dziękujemy  wolontariuszom za pomoc w przgotowaniu kościoła na nasze spotkania eucharystyczne.
  3. Do składania ofiar na na ubezpieczenie kościoła prosimy używać kopert z napisem "Ofiara na ubezpieczenie kościoła". Koperty są dostępne na stoliku przy wejściu do kościoła.
  4. We wtorek 3 maja w Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski Msze św. zostaną odprawione o godz. 11:00 w j. pl., 13:15 ang. i 19:00 pl.
  5. 11 Narodowa Polska Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej w Knock odbędzie się 11 czerwca 2016. Hasłem tegorocznej pielgrzymki jest: “Chrzest drogą miłosierdzia Bożego”. Pielgrzymkę poprowadzi ks. Wiesław Wójcik z Towarzystwa Chrystusowego, dyrektor Instytutu Duszpasterstwa Emigracyjnego w Poznaniu. Wyjazd 7:30 rano, powrót o godz. 21:30. Zapisy z opłatą 20 Euro w zakrystii.
  6. Nabożeństwa majowe będą odprawiane każdego dnia po Mszy Świętej wieczornej.
  7. W niedzielę 8 maja o godz. 12:30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji naszej ojczyzny.
  8. W sobotę 14 maja po Mszy św. wieczornej odbędzie czuwanie modlitewne
    w Wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świetego.
  9. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia, składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.

aktualizowano: 2016-05-20