Slideshow

19 lutego - 7 niedziela w ciągu roku

7 Niedziela w okresie zwykłym

19.02.2017

1. Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody z Dublina zaprasza na kurs Rafael, który poprowadzi ekipa SECIM z Bielska-Białej. Kurs odbędzie sie w dniach 3-5 marca 2017. Cel kursu: Wejść na drogę uzdrowienia wewnętrznego. Miejsce: kościół św. Pawła Arran Quay, Dublin 7 – (10 min. pieszo od kościoła św. Audoen’a). Kurs jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych ale trzeba zapisać się ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. Zapisy: Biuro Duszpasterstwa Polskiego - 087 239 32 35 lub Beata - 087 325 60 30. Koszt kursu: 50 euro (z posiłkami).

2. W związku z drugim kursem organizowanym dla Wspólnoty Szkoły Ewangelizacji w dniach od 28 kwietnia do 1 maja 2017, zwracam się z apelemo parafian mieszkających w Dublinie, o przyjęcie do waszych domów małżeństwa z dziećmi lub osoby indywidualnej na nocleg, na czas trwania kursu w kwietniu. Będzie to znacząca pomoc w obniżeniu kosztów uczestniczenia w kursie dla osób z Letterkeny, Irlandii Północnej i Maczesteru. Uczestnicy kursu kwietniowego będą mieli posiłki w miejscu prowadzonego kursu. Zgłoszenia proszę kierować do ks. Stanisława lub do Biura Duszpasterstwa, tel: 087 239 32 35.

3. Najbliższy kurs przedmałżeński w naszym duszpasterstwie odbędzie się
w dniach 24-26 marca 2017. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenia
w biurze lub przez maila.

4. W lutym Biuro Duszpasterstwa będzie czynne w piątki od godz. 15.00 do 17.30 oraz po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

5. Dziękujemy wolontariuszom za sprzątnięcie kościoła.

6. Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody zaprasza wszystkich w przyszłą niedzielę na nabożeństwo uwielbienia po Mszy św. wieczornej.

7. W ubiegłym tygodniu po ciężkiej chorobie zmarł Tomek Boleszczuk, który aktywnie angażował się w tworzenie Duszpasterstwa Polskiego przy kościele św. Audoen’a w pierwszych latach jego istnienia. Tomek regularnie dostarczał pieczywo do kawiarenki, która działała przy kościele. Msze św. za ś.p. Tomasza Boleszczuka będą ofiarowane w kościele jezuitów w niedziele 19 lutego o godz. 11:45 i w kościele św. Audoen’a o godz. 12:30. W dniu pogrzebu w Polsce, w czwartek 23 lutego, będziemy polecać Bogu duszę zmarłego w naszym kościele podczas Mszy św. o godz. 19:00. R.I.P.

8. Wszystkim Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Niech Dobry Bóg otacza Was swoim błogosławieństwem i umacnia Waszą codzienność swoją obecnością. Zapewniamy o naszej pamięci w modlitwie.

aktualizowano: 2017-03-17
Wszystkich rekordów: